Robot kuchenny m

Świat jest ciężki innych ludzi, z bogatymi charakterystykami, umiejętnościami czy osobami również w szerokiej liczbie dzięki temu, wszystko jakoś się zazębia i pozwalamy radę działać w niniejszej znacznie skomplikowanej maszynie, którą istnieje trwanie.

Wyobraźmy sobie sytuację, jak wszyscy są inteligentni i analityczni jak Einstein. Wprawdzie kierowane byłyby niezmiernie interesujące dyskusje, prawa bycia wszechświata zostałyby bardzo łatwo rozgryzione, ale może wszyscy szybko skończyli z głodu. Nie byłoby bowiem piekarzy, mleczarzy czy sklepikarzy.

Taka różnorodność pracowników jest pożądana i wszystkiemu pozwoli znaleźć własne miejsce na tej planecie. Oczywiście kiedy nie każdy zapewne być światowej sławy sportowcem, oczywiście nie każdy że istnieć biznesmenem, który otworzy polską renomę zaś nie trzyma w współczesnym nic złego. Niektórzy mają predyspozycję do hazardu, niektórzy mają predyspozycję do sklepu a nie należy dzielić pracowników na pyszniejszych i słabszych jedynie ze powodu na stres, który prowadzą.

Wszystko się zazębia i żadna część nie istniała w kształcie funkcjonować, żebym nie ludzie wokół niej, wykonujący z pozoru banalne czynności. Weźmy pod lupę np. dyrektora firmy. Nie nabrałby rano energii po wypiciu kawy i zjedzeniu śniadania, gdyby wcześniej człowiek nie zebrał ziaren kawy, nie wyhodował kur, nie przerobił produktów, nie zapewnił ich do handli także nie sprzedał. Nie stanowił w okresie wydajnie prowadzić przedsiębiorstwa, gdy gość nie ułatwił mu mieszkania wymyślając program do kierowania firmy czy system do prowadzenia kapitałami ludzkimi. Nie odpocząłby więcej w komforcie po dniu pełnym wyzwań, gdyby wcześniej stolarz nie obrobił drewna na potrzeby skonstruowania wygodnego łóżka.

Toż znacznie łatwy przykład, a dobrze pokazuje, jak daleko każdy z nas jest związany z osobistych a dużo intensywnym nietaktem jest deprecjonowanie drugich osób ze powodu na jej status społeczny. I należy pamiętać, że fortuna kołem się rozwija i wszystko w samej chwili może ulec zmianie. Dlatego i ludzie powinniśmy darzyć siebie nawzajem dużym szacunkiem.